Про користь риболовлі

«Боги не  зараховують в час життя час, який проведений на риболовлі».

Цей афоризм вибитий на стародавніх ассірійських плитах. Він незаперечно доводить, що люди з незапам’ятних часів високо цінували благотворний вплив риболовлі на здоров’я людини. У наші дні з наукової точки зору це вплив обґрунтував академік А. Л. Мясников: «… у людини, що знаходиться поблизу річки, озера чи ставка, пульс на 5-7 ударів менше, частота дихання знижується на 2-5 рухів у хвилину , а легенева вентиляція зростає на 12-15 відсотків. Відбувається це тому, що поблизу водойм температура повітря нижча, менше його запиленість, вище вологість ».

Існує також багато літературних джерел, що прославляють рибну ловлю.

Письменнику А. Новікову-Прибою належать такі слова: «Полювання та риболовля вплинули на мене значною мірою. Вони навчили мене розуміти, любити рідну природу, розвинули у мене гострий зір, слух, спостережливість, мистецтво плавати, як риба, ходити і бігати без утоми, як лісові звірі ».

Костянтин Паустовський, звертаючись до молоді, говорив: «Займіться вудінням і ви відразу відчуєте, як зміцніє і загартується ваше тіло».

І не тільки з точки зору фізичного здоров’я, поліпшується і морально-психічний стан людини. Адже людина знаходиться на одинці з природою знаходиться в гармонії сам з собою, в повному спокої. У такому стані всі прийняті рішення будуть правильними і зваженими.

 

 

Нові статті…

Погода сьогодні

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Погода завтра