Поппер.

мини

Особливість цієї приманки в тому, що при проводці вона видає характерний звук. У чомусь поппер близький до поверхневого воблера, сплески якого схожі на гру риби або жаби, що і пробуджує інтерес у хижака (англ. Pop в перекладі означає «буль-буль»). Маса поппера коливається від 4 до 20 г, він забезпечений двома трійниками і хвостовим оперенням, а в головній частині скошений округлий або прямокутний виріз. Поппери використовують на сильно зарослих водоймах, де звичайної приманкою працювати неможливо або вона дає слабкий ефект. Це насамперед торф’яні кар’єри, болотисті озера з великою кількістю водної рослинності, протоки і мілководні затоки.

Вибираючи поппер, слід пам’ятати, що це досить специфічна приманка і риба інколи взагалі не реагує на неї. Однак при сприятливому збігу обставин шастаючий в поверхневій зоні окунь і щука цілком можуть купитися на характерне «буль-буль».

Зазвичай хороші результати лову спостерігаються навесні і влітку, коли поверхнева активність риб і жаб максимальна. Для лову поппером підійде короткий спінінг (не більше 2,7 м) з тестовою характеристикою не більше 20 г.


З надійних конструкцій попперів можна виділити моделі фірм RAPALA, DAM та ін.

 

Погода сьогодні

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Погода завтра