Спінінг. Грузило.

1

Спінінгові грузила необхідні для дальнього закидання і утримання приманки в тому чи іншому шарі води, а також для швидкого занурення приманки в потрібне місце. Зазвичай грузило важить від 5 до 50 г, а підбирають його з урахуванням довжини і жорсткості вудлища, виду котушки, маси приманки і планованоъ дальності закидання; середня маса грузила 10-20 гр. Досвідчені рибалки визначають вагу грузила на око, але можна визначати його масу і експериментально, роблячи кілька холостих закидів. Найпростіше грузило нескладно виготовити самому
, використовуючи легкоплавкий свинець або олово. Великою популярністю користуються покупні грузила з защібкою, які легко закріпити на волосіні і зняти з неї.

У спінінгових грузків є одна відмінність від звичайних. Вони мають зміщений центр ваги, тому їх ще називають ексцентричними. Такі грузила запобігають закручування волосіні при закиді. У разі застосування важкої приманки, наприклад «девон», намагаються обходитися без довантаження, використовуючи тільки металеву пластинку-протизакручувач, яку розташовують приблизно в 50 см від приманки. Важкі грузила знижують чутливість снасті при покльовці, підвищують ймовірність зацепу волосіні і доставляють ряд інших незручностей. Нерідко велика риба заковтує замість приманки грузило, тому іноді доводиться оснащувати його невеликим гачком, що теж різко збільшує можливість зацепу, хоча і підвищує загальну уловистість снасті. Щоб збільшити привабливість грузила, його іноді розфарбовують у привабливі тони (червоний, жовтий, білий, строкатий) або малюють на ньому очі, а додатковий гачок прикрашають кольоровою мушкою або червоним кембриком, що при гарному клюванні дає відмінний результат.

Погода сьогодні

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Погода завтра