Спінінг. Повідок.

поводок

При виборі повідка потрібно керуватися конкретними умовами лову й поведінкою тих риб, яких ви плануєте ловити. Спінінговий поводок повинен бути дуже тонким, міцним, непомітним у воді, не скручується і досить еластичним. Довжина повідка коливається від 20 до 80 см і більше. Розрізняють цільні та колінчасті повідки. Перші більш зручні в роботі, а другі дозволяють приєднувати тандем приманок або трійників.

Дуже міцні повідці з кевларовим, нейлоновим і силіконовим оплетенням, а також виготовлені з вольфрамового дроту. Ті, що зроблені зі сталевого дроту, більш грубі і помітні для риби.

У найпростішому варіанті для виготовлення, наприклад, щучого повідка можна використати капронову нитку. Останнім часом стали популярні повідки типу «сталевий шовк». Вони не закручуються, а при необхідності їх легко зав’язати вузлом. Кріплять повідки за допомогою карабіна (раджу спробувати карабінчик, так званий «американка»), вертлюжка або заводного кільця. Металеві та інші повідці зберігають у сухому місці (перші змащують маслом або загортають у промаслений папір). Після рибалки їх треба ретельно висушити.

Погода сьогодні

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Погода завтра